Minicat | Výlet na jezero Garda

Podzimní relax s katamaranem na jezeře Garda / Autumn relax with catamaran on Lake Garda  

Po celý rok je možné na jezeře Garda stále vytáhnout plachty a užít si báječných větrných podmínek, které tu panují. Více o plachtění na jezeře se můžete dočíst zde. Určitě se sem budeme vracet. Doporučujeme najít si vhodný camp co nejblíže u vody. Přes den plachtíte a na noc schováte loď do campu. S minicatem to není opravdu problém.

Náš minicat M420 Emotion je velikostí lodi těsně pod limitem, kdy ještě k provozu nepotřebujete žádný průkaz nebo licenci. S minicatamaranem se plachtí opravdu dobře a je rychlý i ve slabém větru. Ale slabý vítr na Gardě? Když tam vítr fouká, připravte se raději na pořádný adrenalin :-)

Každý katamaran z nabídky minicat je velmi skladný a je možné si jej odvézt prakticky kamkoliv. Sestavení katamaranu je opravdu snadné. Ovládání je velmi intuitivní a hned vás pohltí s jakou lehkostí jste schopni s katamaránem plachtit. Minicat si můžete samozřejmě i pronajmout a plachtit jak se vám líbí a kde se vám líbí. Můžete si vychutnat výlet s rodinou nebo si užít adrenalinového yachtingu na plné plachty. 

MINICAT - SVOBODA A RELAX
 
 
O výletě v domácích končinách více zde
 
Zpět do obchodu