Minicat | Výlet na jezero Garda

Podzimní relax s katamaranem na jezeře Garda / Autumn relax with catamaran on Lake Garda  

Po celý rok je možné na jezeře Garda stále vytáhnout plachty a užít si báječných větrných podmínek, které tu panují. Více o plachtění na jezeře se můžete dočíst zde. Určitě se sem budeme vracet. Doporučujeme najít si vhodný camp co nejblíže u vody. Přes den plachtíte a na noc schováte loď do campu. S minicatem to není opravdu problém.

Náš minicat M420 Emotion je velikostí lodi těsně pod limitem, kdy ještě k provozu nepotřebujete žádný průkaz nebo licenci. S minicatamaranem se plachtí opravdu dobře a je rychlý i ve slabém větru. Ale slabý vítr na Gardě? Když tam vítr fouká, připravte se raději na pořádný adrenalin :-)

Každý katamaran z nabídky minicat je velmi skladný a je možné si jej odvézt prakticky kamkoliv. Sestavení katamaranu je opravdu snadné. Ovládání je velmi intuitivní a hned vás pohltí s jakou lehkostí jste schopni s katamaránem plachtit. Minicat si můžete samozřejmě i pronajmout a plachtit jak se vám líbí a kde se vám líbí. Můžete si vychutnat výlet s rodinou nebo si užít adrenalinového yachtingu na plné plachty. 

MINICAT - SVOBODA A RELAX
 
 
O výletě v domácích končinách více zde
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení