Bazar

MINI MINICAT JACHT BAZAR

 

Máte něco k Minicatu na prodej? Nebo cokoliv co patří k jachtingu? Můžete to inzerovat u nás. Napište nám a zkuste to vystavit u nás. Jednu položku prodávanou do 3000 Kč vám vystavíme grátis.

 

Elektrická pumpa Scoprega GE 21

Přenosná, výkonná a odolná elektrická pumpa Scoprega GE 21 pro nafouknutí paddleboardů, člunů, kajaků, kde je potřeba velkého tlaku. Díky možnosti snadného nastavení požadovaného tlaku jednoduše nafouknete tlakové dno člunu nebo paddleboard .

Elektrická pumpa Scoprega GE 21 po dosažení nastaveného tlaku automaticky vypne a nemůže dojít k přetlakování. Maximální tlak je 22psi (1,5bar) je dostatečný pro většinu lodí. Integrovaná 12V baterie, která může být nabita ze zásuvky auto zapalovače nebo ze standardního AC/DC 110-240 adaptéru. Pumpa má madlo pro snadné nošení. Součástí balení jsou nástavce – redukce na ventily a transportní taška s popruhem přes rameno.

Stav zboží: použité, málo používané

Cena: 3 000 Kč (původní cena 4 300 Kč)

datum uveřejnění: 1.2.2022 | kód inzerátu: Minicat_0001/22

 

Kontakt:  MAIL

 

5b375db4e7f54scopregage21electricpumpforinflatables

 

 

 

Manipulační vozík k vašemu Minicatu

Praktický lehký hliníkový vozík/kolečka vyrobený na míru k přepravě/manipulaci vašeho Minicatu. Vozík je uzpůsoben k připevnění na nafouknuté plováky. Velkou výhodou je možnost pomocí koleček jednoduše najednou odvézt obě tašky se složeným minicatem od vašeho auta až k místu skládání. Vozík je velmi lehký pevný a skladný. Usnadní vám manipulaci s minicatem.
 

Stav zboží: použité, málo používané

Cena: 4 500 Kč (původní cena 6 500 Kč)

datum uveřejnění: 7.2.2022 | kód inzerátu: Minicat_0002/22

 

Kontakt:  MAIL

vozik_dilyvozik_slozenovozik_skladnost

 

 

 minicat modely   oblečení a doplňky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení