Bazar

MINI MINICAT JACHT BAZAR

 

Máte něco k Minicatu na prodej? Nebo cokoliv co patří k jachtingu? Můžete to inzerovat u nás. Napište nám a zkuste to vystavit u nás. Jednu položku prodávanou do 3000 Kč vám vystavíme grátis.

 

Elektrická pumpa Scoprega GE 21

Přenosná, výkonná a odolná elektrická pumpa Scoprega GE 21 pro nafouknutí paddleboardů, člunů, kajaků, kde je potřeba velkého tlaku. Díky možnosti snadného nastavení požadovaného tlaku jednoduše nafouknete tlakové dno člunu nebo paddleboard .

Elektrická pumpa Scoprega GE 21 po dosažení nastaveného tlaku automaticky vypne a nemůže dojít k přetlakování. Maximální tlak je 22psi (1,5bar) je dostatečný pro většinu lodí. Integrovaná 12V baterie, která může být nabita ze zásuvky auto zapalovače nebo ze standardního AC/DC 110-240 adaptéru. Pumpa má madlo pro snadné nošení. Součástí balení jsou nástavce – redukce na ventily a transportní taška s popruhem přes rameno.

Stav zboží: použité, málo používané

Cena: 3 000 Kč (původní cena 4 300 Kč)

datum uveřejnění: 1.2.2022 | kód inzerátu: Minicat_0001/22

 

Kontakt:  MAIL

 

5b375db4e7f54scopregage21electricpumpforinflatables

 

 

 

Manipulační vozík k vašemu Minicatu

Praktický lehký hliníkový vozík/kolečka vyrobený na míru k přepravě/manipulaci vašeho Minicatu. Vozík je uzpůsoben k připevnění na nafouknuté plováky. Velkou výhodou je možnost pomocí koleček jednoduše najednou odvézt obě tašky se složeným minicatem od vašeho auta až k místu skládání. Vozík je velmi lehký pevný a skladný. Usnadní vám manipulaci s minicatem.
 

Stav zboží: použité, málo používané

Cena: 4 500 Kč (původní cena 6 500 Kč)

datum uveřejnění: 7.2.2022 | kód inzerátu: Minicat_0002/22

 

Kontakt:  MAIL

vozik_dilyvozik_slozenovozik_skladnost

 

 

 minicat modely   oblečení a doplňky

Zpět do obchodu