Minicat FAQ

JE NA MINICAT ZÁRUKA?

Veškeré použité díly jsou velmi kvalitní a odolné, ale stát se může cokoliv. Záruka je samozřejmost – na tuto skvělou loď je poskytována plná záruka 24 měsíců. V případě, že by se Vám na MINICATu vyskytla jakákoli závada, obraťte se na nás a postaráme se o vaši záruku. Pokud už záruka neplatí, máme pro Vás dostupné náhradní díly. Nebojte se na nás obrátit.

 

POTŘEBUJI NA PROVOZ MINICATU NĚJAKÉ OPRÁVNĚNÍ, NEBO DOKONCE LICENCI?

Žádná licence není u nás vyžadována do 12m2 plochy plachet. To splňují všechny naše modely. Ovládání každého MINICATu je intuitivní a velmi snadné. Plachtění s MINICATem propadne opravdu každý.

 

JE MINICAT BEZPEČNÁ LOĎ?

Bezpečnost je vždy na prvním místě. MINICAT prošel celou řadou zkoušek a testů abychom si byli jistí pevností a spolehlivostí. Doporučuje se, abyste vždy dali známým vědět, kde jste a kdy se pravděpodobně vrátíte. Pamatujte, že voda může být nebezpečná, pokud k ní nemáte respekt, který si zaslouží.

 

POTŘEBUJI NĚJAKÉ PŘEDCHOZÍ ZKUŠENOSTI S JACHTINGEM?

Nebojte, ovládání zvládne opravdu každý. Pokud jste úplným nováčkem, rádi Vás proškolíme, poradíme... Na našich lodích jezdí i malé děti.

 

POTŘEBUJI K SESTAVENÍ KATAMARANU NĚKOHO DALŠÍHO NEBO TO ZVLÁDNU ÚPLNĚ SÁM?

Obavy nejsou na místě. Nafukovací katamarán MINICAT je speciálně navržen tak, aby ho dokázal sestavit jen jeden člověk bez cizí pomoci. Přenášení, montáž, demontáž, spuštění na vodu – vše zvládnete sami. Konstrukce MINICATu je tomu podřízena. Ovládání lodě je intuitivní a zvládnete ji ovládat také bezpečně sami. Přesvědčit se můžete tady

 

MŮŽEME POUŽÍVAT MINICAT NA MOŘI STEJNĚ JAKO VE SLADKÉ VODĚ?

Rozhodně ano! MINICAT můžete bez obav používat ve slané i sladké vodě. Díly jsou odolné a se slanou vodou si poradí. Doporučujeme loď po použití u moře dobře opláchnout čistou vodou. Občas je dobré vyčistit jednotlivé části.

 

POTŘEBUJI K SESTAVENÍ MINICATU NĚJAKÉ ZVLÁŠTNÍ DOVEDNOSTI NEBO NÁŘADÍ?

K sestavení nepotřebujete žádné nářadí. Minicat je konstruován tak, aby to zvládnul opravdu každý vlastníma rukama. V tašce máte vše, co potřebujete k sestavení a vyplutí. Včetně přehledného návodu k sestavení MINICATu. Jak sestavit třeba model 420 si můžete prohlédnout tady.

 

KOLIK UVEZE MINICAT OSOB?

Menší modely (Guppy a M310) jsou dimenzovány pro 2 lidi. Ostatní modely (M420, M460) uvezou maximálně 4 lidi. 

 

ZVLÁDNE MINICAT JÍZDU PROTI VĚTRU?

Přímo proti větru to samozřejmě nejde. Proti větru je nutné křižovat. Nebojte, stoupavost MINICATu proti větru je opravdu velká. MINICAT je konstruován pro bezpečnou plavbu.

 

JAK MOHU MINICAT PŘEVÁŽET?

MINICAT je velmi skladná loď. To je jeho obrovská výhoda. Menší modely složíte do jedné tašky a větší do dvou tašek. Modely M460 do třech tašek. Každá taška je z velmi odolného materiálu. Tašky můžete převážet uvnitř běžného kombíku, ale díky své odolnosti snesou i převoz na střešní zahrádce. Tašky můžete převážet dokonce i letecky. To žádná loď této velikosti neumožňuje. Skladnost lodě je opravdu neuvěřitelná. Nějaké příklady máte zde.

 

JE MOŽNÉ SI MINICAT VYZKOUŠET?

K vyzkoušení pro Vás máme nejprodávanější model Minicat 420 Emotion. Můžete si ho zapůjčit přes naši půjčovnu. V případě následné koupě jakéhokoliv modelu u nás Vám jednodenní pronájem odečteme z ceny. Je to opravdu srdcová záležitost, nebojte se.

 

JE MOŽNÉ SEHNAT NĚJAKÉ VHODNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ?

Máme pro Vás kvalitní příslušenství pro všechny naše modely.
Příslušenství pro VÁS neustále aktualizujeme a každý rok se snažíme nabízet nové VYCHYTANÉ položky. Něco se vám pokazilo? Máme pro vás dostupné náhradní díly. Nebojte se na nás obrátit. Rádi Vám s výběrem pomůžeme, poradíme. Nejoblíbenější položka a základní informace máte zde

 

Nenašli jste otázku a odpověď? Napište nám nebo zavolejte. Rádi se Vám budeme individuálně věnovat.

mail      další modely  

Zpět do obchodu